Palmse Trailer Blogi 7 nippi, kuidas valida endale parim traktorihaagis

7 nippi, kuidas valida endale parim traktorihaagis

Haagise valimisel tuleb kaaluda palju erinevaid detaile ja võimalusi. Enne lõpliku valiku tegemist on vaja arvesse võtta mitmeid omadusi ja mõelda läbi enda ootused haagisele. Tegu on ju ikkagi pikaajalise investeeringuga ja sa soovid, et see traktorihaagis oleks vastupidav ning tooks sulle maksimaalset kasu.

Haagise valimisel tuleks esitada endale esialgu järgmised küsimused:

Parima traktorihaagise valimisel on väga palju erinevaid aspekte, mida tuleks enne otsuse tegemist kaaluda. Mõnel on väga kitsad kasutusvõimalused, teisel on variante seda kasutada mitmetel erinevatel eesmärkidel. Sina soovid valida enda vajadustest lähtuvalt parima, eks? Näiteks Palmse Traileri viljaveohaagist saab küljepaneelide eemaldamisel ja ruloonitugede lisamisel hõlpsasti muuta heina- ja silopallide veoks mõeldud platvormhaagiseks. Lisaks saab sellega vedada ka näiteks väetisekotte, kartulikaste vms. Sellise haagise võimalustest saad lähemalt uurida siit. 

Hulga erinevaid funktsioone on ka Palmse Traileri universaalsel konveierlindiga mahuhaagisel PT9820 FLOW. Sellega saab vedada silo, vilja jm puistematerjale, samas on ta sobiv vedamaks kaubaaluseid, väetisekotte, kartulikaste vms. Kõnealusel traktorihaagisel on ka vilja ümberlaadimiseks lisavarustusena saadaval tigusöötur. Meie kõige keerukama ja mitme eri funktsiooniga konveierlindiga haagise PT9820 FLOW kohta loe lähemalt siit. 

Teistele eelpool mainitud mitmeotstarbelistele haagistele lisaks on meil saadaval ka masinatreiler, mida saab esimese pallitoe lisamisel kasutada ka ruloonide veoks. Küsi lisa meie müügijuhilt.

Otsus peaks sõltuma traktorihaagise kvaliteedist.

Paljud põllumajandushaagiste tootjad pakuvad oma haagiseid küll madala hinnaga, kuid madala hinna vääriline on tihti ka nende kvaliteet. Kui soovid teha investeeringut pikkadeks aastateks, on oluline leida tugev ja vastupidav traktorihaagis. Tundub ju mõistlik? Lõpliku valiku tegemisel tuleks arvestada veel rohkemate detailidega.

Muidugi on haagise valimisel veel hulgaliselt teisi nüansse, millele tähelepanu pöörata ja mis oleks vaja enne otsuse tegemist läbi mõelda. Häid nõuandeid saab meie müügijuhi käest, kes vastab hea meelega tekkivatele küsimustele. Selleks võta julgelt temaga ühendust kas telefoni või e-maili teel, kontaktid leiad siit

choosing the best tractor trailer-kuidas valida parim haagis
Leia endale parim traktorihaagis. Finding the best tractor trailer

Leia edasimüüja

  • hcp-ringen