MEIST

Põhjamaade suurim põllumajandus- ja teetööde haagiste tootja Palmse Metall OÜ

Palmse Metall OÜ on Eesti kapitalil põhinev ISO9001 sertifikaadiga tunnustatud kvaliteetsete põllumajandushaagiste ning teetööde jaoks mõeldud traktorihaagiste valmistaja, ühtlasi Palmse Traileri kaubamärgi omanik.

Meie tooteid tuntakse ja hinnatakse kõrgelt nii Skandinaavias kui ka mujal Euroopas. Lääne-Virumaal, Palmses, alustati haagiste tootmisega pea 20 aastat tagasi. Palmse Traileri mudelivalikusse kuuluvad kallur-, platvorm (rulooni)-, viljaveo-, loomahaagised, masinatreilerid ja konteinerhaagised, teisisõnu multiliftid. Lisaks täienes meie mudelivalik hiljuti konveierpõhjaga universaalse ümberlaadimishaagise võrra, mille standardvarustus on Palmse Traileri haagisetootmise viinud uuele tasemele.

Meie tugevus on stabiilne kvaliteet, mis sillutab teed olemaks üks parimaid traktorihaagiste tootjaid terves regioonis. 20 aastat kogemust ja arendustöid garanteerivad aina parema toote ja usaldusväärse partnerlussuhte oma edasimüüjatega.

Haljala vallas Lahemaa rahvuspargi piiril asuva tootmiskompleksi pindala on kokku pea 10000 m². Oleme oma tootmisbaasi aastate jooksul arendanud ja laiendanud ning lisaks ruumidele investeerime pidevalt ka oma tootmisvõimekusse: alates aastast 2021 oleme ainus haagisetootja lähiregioonis, kes lõikab ühe lähiriikide suurima laserlõikuriga metalli ja samas koostab kallurhaagiste kastid ning raamid keevitusrobotitega. Sellise tehnika kasutamine tagab ülistabiilse kvaliteedi, mis garanteerib veelgi suurema vastupidavuse. Meie kaasaegse Bystronic laserlõikuri, keevitusrobotite ja motiveeritud töötajate abil valmivad kvaliteetsed ja vastupidavad traktorihaagised.

Palmse Metall OÜ püüdlused olla tugev partner põllumajandushaagiste ja teiste traktorihaagiste tootjana on olnud edukas vaatamata ebastabiilsele maailmamajandusele, 2022. aastal liigume 10 milj eurose aastakäibe kursil.

  • robot welding, kvaliteet, vastupidavus, robotkeevitus

Oleme arendanud üle 100 erineva mudeli, lisaks on klientide poolt kiidetud meie suurt lisavarustuse valikut.

Rummusisesed hüdromootorid firmalt Black Bruin, traktorist puldiga juhitav veosüsteem, puldiga juhitav laadimissüsteem, metallik-värvid, hüdrauliline ja õhkvedrustus, suur valik erinevaid tagaluuke, nende hulgas küljele avanev hüdroluuk, on vaid mõned lisavõimalused. Pühendumus arendada tooteid vastavalt tagasisidele ja klientide soovidele on toonud hulgaliselt head vastukaja. Palmse Trailer’i kavatsus vastata kõige kõrgematele kvaliteedinõuetele, et kindlustada klientidele parim ja kauakestev toode, sai ka ametlikult kinnitatud: Palmse Metall OÜ, Palmse Trailer kaubamärgi omanik, on tunnustatud ISO 9001 sertifikaadiga. Sertifitseerimise kohta saab lähemalt lugeda siit.

Meie toodangut iseloomustab väga hea hinna ja kvaliteedi suhe, lihtsus ja funktsionaalsus. Ekspordime oma toodangust 90% Skandinaaviasse ja mujale Euroopasse.

Palmse Trailer haagiseid oskavad hinnata nii põllumehed kui teedeehitajad Soomes, Rootsis, Norras, Baltimaades ning Kesk-Euroopas. Samuti leiab meie haagiseid karmi kliimaga Islandilt. Koduturul pakume lisaks edasimüüjatele oma tooteid ka ise – selline mudel tagab vahetuma kontakti lõpptarbijaga ning annab tootmisse väärtuslikku tagasisidet. Haagiste tellijad on suured põllumajandusettevõtted, peretalud ja maaomanikud. Erinevate tootegruppide hulgast leiavad endale väärt traktorihaagise ka karilooma ja viljakasvatajad, ning tee-ehituse ja kommunaalvaldkonna ettevõtted.

Oleme 20 aastat täiustanud ja laiendanud mudelivalikut, et pakkuda parimat. Palmse Treiler – kvaliteetse traktorihaagise kaubamärk.

Ootame lahkesti tagasisidet ja hinnapäringuid. Meie müügijuhi kontaktid leiad siit!

  • Palmse Trailer tractor trailer production

JÄTKUSUUTLIKKUS

Oleme Palmse Traileris pühendunud parima kvaliteediga põllumajandushaagiste ja masinatreilerite valmistamisele. Meie tootmine kasutab väga palju elektrienergiat, mistõttu oleme viimastel aastatel püüdnud otsida viise, kuidas jätkusuutlikumalt tootmist juhtida.

Ideede genereerimise tulemusena jõudsime Palmse Traileris keskkonnasõbralikuma lahenduseni luua päikesepaneelide park. Täna on meil hea meel tõdeda, et oleme oma tootmises võimelised kasutama taastuvenergiat meie tellimusel loodud päikesepaneelide pargist. Projekti teostasime koostöös ettevõttega Enefit Green – üks juhtivatest ja mitmekülgsematest taastuvenergia tootjatest Läänemere piirkonnas.

Pargi võimsus on 500kW ja olenevalt ilmast katab see suurema osa meie elektrienergia vajadusest.

Elektrienergia säästmine ja selle jätkusuutliku kasutamise protsesside arendamine on pidev töö. Leiame, et meie ettevõttes on veel mitmeid võimalusi kasutamata, kuid plaanime säästliku tarbimise osas oma tegevusega veelgi edasi liikuda.

TOETAME

Meie soov Palmse Traileris on anda osa meie edust tagasi ka kogukonnale. Seepärast oleme aastaid toetanud erinevaid projekte, ettevõtmisi, sporti suuremal ja väiksemal määral. Üle 10 aasta oleme sponsoreerinud jalgrattur Peeter Pruusi edukat karjääri profesionaalse jalgrattasportlasena. Tema head tulemused rahvusvahelistel mainekatel võistlustel on toonud palju rõõmu ja tuntust.

Lisaks on aastast 2016 olnud meil edukas koostöö erinevate Lääne-Virumaa kohalike korvpalliklubidega. Suuresti on see toimunud tänu Andres Sõbrale – läbi aegade suurt edu saatnud korvpallitreenerile ja legendaarsele spordientusiastile. Ta on olnud aastaid teenekas treener Rakvere Tarvas korvpallimeeskonnas, mida ka Palmse Trailer toetas. Peale selle klubiga koostöö lõppu liikus legendaarne korvpallitreener Sõber Lääne-Virumaa teist tugevat klubi treenima, milleks on Tere/Kadrina Karud. Nii liitus toetuste tasandil Andres Sõbra poolt juhendatud Eesti meistrivõistluste esiliiga klubi Kadrina Karude sponsorite tiimiga ka Palmse Trailer.

Aastal 2022 toetame ka noorte korvpalli: Palmse Trailer on sponsoriks Rakvere Spordikooli noortevõistkonnale vanuseklassis U16. Võistkond mängib nii Eesti Meistri- ja Karikavõistlusi kui ka Euroopa Noorteliigat EYBL.

Püüame anda oma panuse kohalike noorte sportimisse, sest noored on meie tulevik ja nende tervislik eluviis peab olema prioriteetide nimekirja tipus.

Leia edasimüüja

  • hcp-ringen