Tooted

Palmse Metall OÜ on üks suurimaid põllumajandus- ja teedeehitushaagiste tootjaid Põhjamaades. Nii tootmise mahult kui pindalalt on ettevõte olnud aastaid pidevas kasvus. 2022 aasta teises pooles on taas käimas laiendustööd Lääne-Virumaal asuvas Palmse tootmises, kus peatselt saabub 10000 m2 piir.

Oleme arendanud üle 100 erineva mudeli ja meie lisavarustuse nimekiri on teiste kodumaal toodetavate haagistega võrreldes väga lai. Rummusisesed hüdromootorid firmalt Black Bruin, traktorist puldiga juhitav veosüsteem, metallik-värvid, hüdrauliline ja õhkvedrustus, suur valik erinevaid tagaluuke, nende hulgas küljele avanev hüdroluuk, on vaid mõned lisavõimalused.

Pühendumus arendada tooteid vastavalt tagasisidele ja klientide soovidele on toonud hulgaliselt head vastukaja. Palmse Trailer’i kavatsus vastata kõige kõrgematele kvaliteedinõuetele, et kindlustada klientidele parim ja kauakestev toode, sai ka ametlikult kinnitatud: Palmse Metall OÜ, Palmse Trailer kaubamärgi omanik, on tunnustatud ISO 9001 sertifikaadiga.

Pidev areng tagab konkurentsivõimelisuse ja samal ajal pakuvad aina suuremad väljakutsed parimaid lahendusi meie suurenevale kliendibaasile. Lisaks kõigele investeerime pidevalt ka oma tootmisvõimekusse – oleme ainus haagisetootja lähiregioonis, kes koostab nii kallurhaagiste kastid kui ka raamid keevitusrobotiga. See omakorda tagab ülistabiilse keevisõmbluse kvaliteedi ja suurema vastupidavuse. Samuti on meil lähiriikide üks suurimaid painutuspinke, et suuri kaste ühes tükis painutada.

Oleme viimastel aastatel püüdnud otsida viise, kuidas jätkusuutlikumalt tootmist juhtida. Tänaseks on Palmse Trailer’i keskkonnasõbralikuma lahendusena ehitatud päikesepaneelide park, millel võimsust 500kW ja olenevalt ilmast katab see suurema osa meie elektrienergia vajadusest.

Püüdleme parimate lahenduste poole, et olla väärikas partner nii põllumehele kui teedeehitajale kvaliteetse masinapargi täiustamisel.

Leia edasimüüja

  • hcp-ringen