Palmse Trailer Blogi Palmse Trailer kogub roosa haagisega annetusi Vähiravifondile Kingitud Elu

Palmse Trailer kogub roosa haagisega annetusi Vähiravifondile Kingitud Elu

Põllumajandushaagiste tootja Palmse Trailer värvis suure traktorihaagise roosaks, et pöörata tähelepanu ja tõsta teadlikkust vähihaigete toetamisest. Iga samasuguse roosa haagise ostu korral annetab Palmse Trailer 500 eurot fondile. Maamessil 20.-22. aprillil 2023 näeb roosat haagist oma silmaga lähemalt.

Üks osa Eesti vähihaigeid jääb kahjuks oma haigusega riikliku toetuseta, sest nende ravimid ei kuulu erinevatel põhjustel haigekassa poolt kinnitatud nimekirja. Roosa haagisega püüab Palmse Trailer tuua inimesteni sõnumit, et annetades vähiravifondile Kingitud Elu raha, saab igaüks panustada tegevusse, mis toob kellelegi kingituseks elupäevi juurde. Keegi saab oma elule uue võimaluse. Samas soovib ettevõte pöörata tähelepanu annetuste tegemisele kui elustiilile – teiste aitamine ei peaks olema erand, vaid normaalsus.

„Elu on habras ning me püüame selle kampaaniaga ühtlasi innustada inimesi teisi aitama kui ka tõsta teadlikkust oma tervise eest hoolitsemisel. Head harjumused tulevad raskelt, aga nendega on kerge elada. Halvad harjumused tulevad kergelt, aga nendega on raske elada. Soovime, et inimesed mõtleksid aina tihedamini, kui hea on olla tänulik iga päeva eest, mis meile kingitud on,“ räägib Palmse Trailer juhatuse liige Bert Sild. Lisaks ühekordsele toetussummale annetab ettevõte iga Eestisse ostetud roosat värvi haagise kohta 500 eurot Vähiravifondile Kingitud Elu.

“Vähiravifond Kingitud Elu on üheksa aasta jooksul kinkinud lootust ja elupäevi rohkem kui 2000 Eesti inimesele. Ükski meie sihtgrupi abivajaja pole jäänud fondi ukse taha. See kõik on olnud võimalik tänu meie toetajatele, kellel on just niisugune soe süda, tahe ning soov teha head, nagu Palmse Treileril. Roosa haagisega näitab ettevõte tänuväärselt teed ja on inspiratsiooniks teistele ettevõtetele, kes saavad oma tegevusega muuta reaalselt inimeste elusid. Iga euro loeb, iga panus on oluline – tilkadest saab meri, merest ookean. Ning lõpuks saavadki kõik vähihaiged neile hädavajaliku elupäästva ravi,” ütleb Vähiravifondi Kingitud Elu juhataja Toivo Tänavsuu.

Kingitud Elu roosa haagis on kõigile nähtav Maamessil 20.-22. aprillil Tartus, lisaks osaleb haagis traktorite paraadil Maanädala avamisel 18. aprillil Tartu kesklinnas. Messinädalal kohtab haagise lähistel ka Kingitud Elu fondi annetuste kogujaid, et iga külastaja saaks soovi korral heategevusse panustada.

Palmse Traileri kaubamärgi omanik Palmse Metall OÜ on põhjamaade suurim kodumaine põllumajandus- ja teetööde traktorihaagiste tootja. Kallurid, looma-, vilja-, multilift- ja platvormhaagised, masinatreilerid ning liikuva põhjaga ümberlaadimishaagised on põllumehele abiks oluliste tööde tegemisel. Tervislik toit tervele kehale tuleb ikka kodumaa mullast. Lai haagiste mudelivalik, ligi 20 aastat kestnud pidev tootearendus ja ISO9001 standarditele vastav kvaliteet on teinud Palmse Trailerist ühe hinnatud tootja Euroopas, peamiselt Skandinaavias, kuhu läheb ka suurim osa toodangust.

Sihtasutus Hille Tänavsuu Vähiravifond Kingitud Elu on 2014. a loodud eraalgatuslik vähiravi toetusfond, mille missioon on aidata vähihaigeid, kelle ravimite ostmist riik erinevatel põhjustel ei toeta. Fond toetab abivajajaid eelkõige rahaliselt ja aitab inimestel soetada neile hädavajalikke kaasaegseid ravimeid, kinkides seeläbi lootuse, võimaluse kauem elada või koguni täielikult terveneda. 2014. aastal loodud fondi elu kinkimise missiooniga tulid kaasa nii annetajad kui ka ettevõtted. Lisaks vähipatsientidele aitamisele soovib sihtasutus “ravida” ka Eesti ühiskonda: propageerida annetamist kui elustiili ning õhutada Eesti rahvast üles võitlusse omade elude eest.

Kingitud Elu Vähiravifond lehe leiab siit

Lisaküsimuste korral saab ühendust võtta Palmse Trailer müügijuhiga, kelle kontaktid leiab siit

Palmse Trailer pink trailer PT1920L. Roosa traktorihaagis Palmses.

Leia edasimüüja

  • hcp-ringen