Palmse Trailer Tooted KALLURHAAGIS PT9820 FLOW – konveierlindiga ümberlaadimishaagis

PT9820 FLOW – konveierlindiga ümberlaadimishaagis

Pikkus (mm) (pöörava tiisliga)10450/ (11950 - pikkus tigusööturiga)
Laius (mm)2550
Kõrgus (mm)3142/3800
Sisemõõdud (mm)8165x2310x1600
Maht, ()-mahuluugiga (m3)30,2
Maht kõrgendustega (m3), ()-mahuluugiga49,0
Baas(id) (mm)6590 + 1805
Tühimass (kg)7980
Suurim lubatud kandevõime (kg)20020
Täismass (kg)28000
Lubatud koormus haakeseadmele (kg)4000
Telgede arv2
Lubatud teljekoormus (kg)12000
Rumm/telg150x150, 10 polti
VedrustusTandem õhk
Pööravad silladTaga
PiduridFL4118; 4 pidurit
Kiirusepiirang (km/h)40
Hüdraulilise pidurisüsteemi töörõhk (bar)-
Hüdraulilise süsteemi töörõhk (bar)180-200
Kallutamiseks vajamineva õli maht (L)-
Tõstesilinder-
Standard rattad600/55R-26.5
Kallutusnurk-
Kasti põhja paksus (mm)-
Kasti külje paksus (mm)-
Pildid on illustratiivsed

See sobib sulle kõige paremini, kui:

Sul on vähemalt 250hj traktor, millel on 80l/min tootlikkusega hüdraulilise õli pump

Vilja, silo jm puistematerjali, euroaluste jm veoks

Heina-, silorullide vedu liikuva põhjaga laadimisel

1. traktoriHaagist saab tellida nii kõrgendustega kui ilma

Kui on soov kasutada seda ümberlaadimishaagist silohaagisena, saab kõrgendustega tuntavalt mahutavust lisada. See konveieriga traktorihaagis aitab kergelt ära teha palju erinevaid töid. Samal ajal on selle kvaliteetsetest komponentidest koosneva traktorihaagise seinte tugevus märkimisväärne. Küljeposte on lisatud küll vaid üks. Aga siin kohtub disain tugevusega – profiilne külg annab tugevuse, mis lubab vähendada postide arvu, et haagise lõppkaal oleks väiksem. Nii muutub see suure mahuga (kuni 49m3) silohaagiseks.

2. tigu ja teo korpus on tehtud kuluterasest, et pakkuda suuremat vastupidavust

Konveierpõhjaga mahuhaagisel on kaks põhiversiooni: peamine eesmärk on vilja ümberlaadimine teoga kiirusega kuni 15m3/min, milleks on vajalik PTO 540rpm. Teine versioon haagisest on silo ja puistematerjali ümberlaadimine liikuva põhja abil kiirusega kuni 49m3/min, mis vajab hüdraulilise õli pumpa mahutavusega vähemalt 80L. Kui sul tekkib küsimusi selle ümberlaadimishaagise kohta, võta julgelt ühendust meie müügijuhiga, kelle kontaktid leiad siit.

3. Suurem kasutusmugavus – puldiga juhitav konveierlint ja luuk

Nii saab kõik kiiremini tehtud, lisaks on see mugavam ja turvalisem: võimalus teostada laadimis- ning ümberlaadimisoperatsioone väljaspool traktorikabiini. Tihti peab vajalikke toiminguid tehes olema kangide juures ja see võib takistada ümber- või pealelaadimisel tööprotsesside sujuvat kulgemist. PT9820 FLOW on aga traktorihaagiste hulgas silmapaistev selle poolest, et paljusid protsesse saab juhtida eemalt ja see omakorda saab tõsta ka traktoristi töö kvaliteeti.

4. Suurem vastupidavus -robotkeevitus

Enamik traktorihaagiste kaste ja raame meie tootmises valmivad kas täielikult või osaliselt robotkeevituse abil. PT9820 FLOW ümberlaadimishaagise mitmed osad on roboti keevitatud. Robotkeevitus tagab ühtlase kindla kvaliteedi ja suurema vastupidavuse, mis on väga olulised omadused raskeid koormaid vedavatel põllumajandushaagistel. Meil on tootmises kasutusel kolm robotit, äge, eks!

 • robot welding, kvaliteet, vastupidavus, robotkeevitus

5. Garanteeritud kvaliteet – ISO 9001 sertifikaat

Tunnustus meie tööprotsessidele ja kindel garantii tootekvaliteedil. Palmse Metall OÜ on sertifitseeritud ISO 9001 ettevõte. Stabiilselt parem kvaliteet kindlustab igale kliendile tugeva ja vastupidava traktorihaagise, mis ei jäta põllumeest hätta. Samuti tagavad järjepidevad sertifitseeritud tööprotsessid Palmse traileri kalluritele suurema vastupidavuse. Kui soovid rohkem infot ISO 9001 sertifikaadi ja sertifitseerimisbüroo Bureau Veritase kohta, siis vaata siia. Kindel valik, eks?

6. Koostetäpsus tagab pikaealisuse – laserlõikus

Metalli lõigatakse kaasaegse Bystronic laserlõikuriga, mille abil suureneb tuntavalt traktorihaagiste koostetäpsus. See omakorda tagab stabiilsema kvaliteedi ja suurema vastupidavuse kalluritele. Pingutame selleks, et meie tootmisprotsessid oleksid kvaliteetsed. Nii täpne, et õhus on teravust tunda!

7. Veelgi tugevam – suur painutuspink

Meie soliidsete dimensioonidega metalli painutuspink on lähiriikide suurimate seas. See annab võimaluse painutada enamuse traktorihaagiste küljeprofiilidest ühes tükis, mis omakorda vähendab kalluritel keevisõmbluste arvu ja suurendab tugevust, vastupidavust ja tõstab omakorda kvaliteeti. Kasutame oma töös tunnustatud Soome tootja kvaliteetset Aliko presspinki. Nende kohta saab lähemalt lugeda siit. Tagame põllumehele ja teetöölisele kindla kvaliteetse toote.

8. usaldusväärne partner – 20 aastat kogemust

Mudeleid on aastaid testitud ja arendatud põllumeeste tagasiside põhjal, et suurendada kasutusmugavust ja tõsta vastupidavust. Kui soovid rohkem infot, saada hinnapäring või helista meie müügijuhile. Kontaktid leiad siit. Kui soovid nõuandeid, kuidas valida endale kõige paremini sobivat haagist, vaata meie blogist näpunäiteid.

Lisavarustus

 • Hydraulic backdoor

Hüdrauliline tagaluuk standardis

 • hydrauliline-tugijalg-hydraulic

Hüdrauliline tugijalg standardis

 • puldiga-remotecontrol-conveyorbelt-trailer-web

Puldiga juhtimine standardis

 • flow-ohkvedrustus-airsuspension

Õhkvedrustus standardis

 • platform ladder for working with tractor trailer

Esiotsa platvorm mahuhaagisele

 • kylje-allasoidutoke-sideprotection

Külje allasõidutõke standardis

 • Tent with rubber stripes

Koormakate (tent)

 • Working light LED

Töötuli

 • jarelhaagise konks rockinger

Järelhaagise konks, rockinger

 • polditav veosilmus

Polditav veosilmus

 • flow-porilauad

Porilauad ees ja taga

 • haagis õhkpiduritega

Õhkpidurid

 • Haagise Led tuled

LED küljetuled

Universaalse konveierlindiga ümberlaadimishaagise video siit

Palmse Trailer conveyor belt trailer PT9820 FLOW with grain transfer feeder #farming #trailer

Küsi pakkumist sellele haagisele

  KALLURHAAGIS

  Kallurhaagised on suurim tootegrupp Palmse Traileri tooteportfellis. Seda nii variatsioonide/mudelite arvult kui ka tootmismahult.

  Kallutava traktorihaagise eeliseks teiste haagisetüüpide ees on universaalsus. Tänu erinevatele luukidele ja lisatavatele kõrgendustele on toote kasutusvaldkond piiramatu, st selle abil on võimalik teostada kõikvõimalikke suuremamahulisi vedamistöid alates mulla, sõnniku, kruusa, vilja jne transportimisest. Palmse Traileri tõstukiga kallurhaagised sobivad ideaalselt talupidajatele kui ka ettevõtetele – maahaljastamise-, metsa-, koristuse- ja paljudeks muudeks laadimist eeldatavateks töödeks.

  Vaata lähemalt

  UUS! KONVEIERPÕHJAGA MAHUHAAGIS

  Konveierpõhjaga mahuhaagis on kõige uuem ja keerukaima ehitusega haagisetüüp meie valikus. Selle universaalse haagisega saab vedada nii silo, vilja, haket kui ka muud puistematerjali. Teine eesmärk on vilja ümberlaadimine teoga 15m3/min. Lisaks on võimalik asetada konveierlindi peale silo/heinapalle, kaubaaluseid jms. Haagisel on lisaks õhkvedrustus, kasti luugi konstrueerimisel on tähelepanu pööratud kõrgetasemelisele ohutusele, küljeposte on vaid üks, sest profiilne külg annab vajaliku tugevuse, mille tulemusel haagise lõppkaal on postide arvu vähendamise tõttu väiksem.

  Vaata lähemalt

  Leia edasimüüja

  • hcp-ringen