PT4430 loomaveohaagis

Pikkus (mm) (pöörava tiisliga)6465
Laius (mm)2520
Kõrgus (mm)2680
Sisemõõdud (mm)4240x2260x2000
Maht, ()-mahuluugiga (m3)-
Maht kõrgendustega (m3), ()-mahuluugiga-
Baas(id) (mm)4280
Tühimass (kg)1800
Suurim lubatud kandevõime (kg)2500
Täismass (kg)4300
Lubatud koormus haakeseadmele (kg)1000
Telgede arv1
Lubatud teljekoormus (kg)3300
Rumm/telg70x70, 6 polti
Vedrustus-
Pööravad sillad-
Tagasilla lukustus-
Pidurid300x90; 0 või 2 pidurit
Kiirusepiirang (km/h)40
Hüdraulilise pidurisüsteemi töörõhk (bar)-
Hüdraulilise süsteemi töörõhk (bar)-
Kallutamiseks vajamineva õli maht (L)-
Tõstesilinder-
Standard rattad11,5/80-15,3
Kallutusnurk-
Kasti põhja paksus (mm)4
Kasti külje paksus (mm)-
Pildid on illustratiivsed

See sobib sulle kõige paremini, kui:

Sul on vähemalt 30hj traktor

Loomade veoks

1. Garanteeritud kvaliteet – ISO 9001 sertifikaat

Tunnustus meie tööprotsessidele ja kindel garantii tootekvaliteedil. Palmse Metall OÜ on sertifitseeritud ISO 9001 ettevõte. Stabiilselt parem kvaliteet kindlustab igale kliendile tugeva ja vastupidava traktorihaagise, mis ei jäta põllumeest hätta. Samuti tagavad järjepidevad sertifitseeritud tööprotsessid Palmse Traileri kalluritele suurema vastupidavuse. Kui soovid rohkem infot ISO 9001 sertifikaadi ja sertifitseerimisbüroo Bureau Veritase kohta, siis vaata siia. Kindel valik, eks?

2. Koostetäpsus tagab pikaealisuse – laserlõikus

Metalli lõigatakse kaasaegse Bystronic laserlõikuriga, mille abil suureneb tuntavalt traktorihaagiste koostetäpsus. See omakorda tagab stabiilsema kvaliteedi ja suurema vastupidavuse loomaveohaagisele. Pingutame selleks, et meie tootmisprotsessid oleksid kvaliteetsed. Nii täpne, et õhus on teravust tunda!

3. Veelgi tugevam – suur painutuspink

Meie soliidsete dimensioonidega metalli painutuspink on lähiriikide suurimate seas. See annab võimaluse painutada enamuse traktorihaagiste küljeprofiilidest ühes tükis, mis omakorda vähendab loomahaagise keevisõmbluste arvu ja suurendab tugevust, vastupidavust ja tõstab omakorda kvaliteeti. Kasutame oma töös tunnustatud Soome tootja kvaliteetset Aliko presspinki. Nende kohta saab lähemalt lugeda siit. Tagame põllumehele ja teetöölisele kindla kvaliteetse toote.

4. USALDUSVÄÄRNE PARTNER- 20 AASTAT KOGEMUST

Mudeleid on aastaid testitud ja arendatud põllumeeste tagasiside põhjal, et suurendada kasutusmugavust ja tõsta vastupidavust. Kui soovid rohkem infot meie loomaveohaagise kohta, saada hinnapäring või helista meie müügijuhile. Kontaktid leiad siit. Kui soovid nõuandeid, kuidas valida endale kõige paremini sobivat haagist, vaata meie blogist näpunäiteid.

Lisavarustus

 • vandaga-tugijalgIMG_4006 copy

Vändaga reguleeritav tugijalg

 • Hyd.tugijalg_1

Hüdrauliline tugijalg

 • Tent with rubber stripes

Koormakate standardis (tent)

 • Working light LED

Töötuli

 • polditav veosilmus

Polditav veosilmus

 • haagis õhkpiduritega

Õhkpidurid

 • Haagise käsipidur

Vändaga käsipidur

 • Haagise Led tuled

LED küljetuled

Küsi pakkumist sellele haagisele

  LOOMAHAAGIS

  Palmse Traileril on loomade veoks tootevalikus nii ühe- kui kaheteljelised haagised. PT4650HS ja PT4800HS näol pakume ka üheteljelisi hüdraulilise vedrustusega loomahaagiseid. Haagiste pikkus on 4,3-8m. Järgides ohutusnõudeid ja kasutusmugavust, saab vastavalt mudelile loomaveokasti jagada vaheseinte abil 2 või 3 sektsiooniks. Haagised on varustatud teisaldatava PVC-tendiga ja neil on esiosas lisauks. Loomahaagise põrand on valmistatud lehtmetallist, mis on kas rihveldatud või kaetud spetsiaalse libisemiskindla materjaliga. Ilma hüdraulilise vedrustuseta mudelitel on massiivne rambina kasutatav tagaluuk, mis on varustatud tugevate vedrudega hõlbustamaks selle avamist ja sulgemist; samadel loomahaagistel on ka eemaldatavad küljed ja otsaseinad ning äravõetav katus, mis võimaldab haagiseid kasutada ka muudeks töödeks.

  Vaata lähemalt

  loomaveohaagis-cattle-trailer

  Leia edasimüüja

  • hcp-ringen