PT3650 – ruloonihaagis

Pikkus (mm) (pöörava tiisliga)8280
Laius (mm)2460
Kõrgus (mm)990 / 1995*
Sisemõõdud (mm)6520x2460x1005*
Baas(id) (mm)5020+1000
Tühimass (kg)2050*
Suurim lubatud kandevõime (kg)10000*
Täismass (kg)12050
Lubatud koormus haakeseadmele (kg)2250
Telgede arv2
Lubatud teljekoormus (kg)4900
Rumm/telg70x70, 6 polti
VedrustusBalansiir
Pööravad sillad-
Tagasilla lukustus-
Pidurid300x90; 0; 2 või 4 pidurit
Kiirusepiirang (km/h)40
Hüdraulilise pidurisüsteemi töörõhk (bar)160
Hüdraulilise süsteemi töörõhk (bar)-
Kallutamiseks vajamineva õli maht (L)-
Tõstesilinder-
Standard rattad400/60-15,5
Kallutusnurk-
Kasti põhja paksus (mm)4
Pildid on illustratiivsed

See sobib sulle kõige paremini, kui:

Sul on vähemalt 100hj traktor

Vead silo-, heinapalle, väetisekotte jms

1. Garanteeritud kvaliteet – ISO 9001 sertifikaat

Tunnustus meie tööprotsessidele ja kindel garantii tootekvaliteedil. Palmse Metall OÜ on sertifitseeritud ISO 9001 ettevõte. Stabiilselt parem kvaliteet kindlustab igale kliendile tugeva ja vastupidava ruloonihaagise, mis ei jäta põllumeest hätta. Samuti tagavad järjepidevad sertifitseeritud tööprotsessid Palmse traileri pallihaagistele ja kalluritele suurema vastupidavuse. Kui soovid rohkem infot ISO 9001 sertifikaadi ja sertifitseerimisbüroo Bureau Veritase kohta, siis vaata siia. Kindel haagise valik, eks?

2. Koostetäpsus tagab pikaealisuse – laserlõikus

Metalli lõigatakse kaasaegse Bystronic laserlõikuriga, mille abil suureneb tuntavalt traktorihaagiste, sh meie platvormhaagiste koostetäpsus. See omakorda tagab stabiilsema kvaliteedi ja suurema vastupidavuse haagistele. Pingutame selleks, et meie tootmisprotsessid oleksid kvaliteetsed. Nii täpne, et õhus on teravust tunda!

3. Veelgi tugevam – suur painutuspink

Meie soliidsete dimensioonidega metalli painutuspink on lähiriikide suurimate seas. See annab võimaluse painutada enamuse traktorihaagiste küljeprofiilidest ühes tükis, mis omakorda vähendab kalluritel keevisõmbluste arvu ja suurendab tugevust, vastupidavust ja tõstab omakorda kvaliteeti. Kasutame oma töös tunnustatud Soome tootja kvaliteetset Aliko presspinki. Nende kohta saab lähemalt lugeda siit. Tagame põllumehele ja teetöölisele kindla kvaliteetse toote.

4. Usaldusväärne partner  – 20 aastat kogemust

Mudeleid on aastaid testitud ja arendatud põllumeeste tagasiside põhjal, et suurendada kasutusmugavust ja tõsta vastupidavust. Kui soovid rohkem infot, saada hinnapäring või helista meie müügijuhile. Kontaktid leiad siit. Kui soovid nõuandeid, kuidas valida endale kõige paremini sobivat haagist, vaata meie blogist näpunäiteid.

Lisavarustus

 • vandaga-tugijalgIMG_4006 copy

Vändaga reguleeritav tugijalg

 • Hyd.tugijalg_1

Hüdrauliline tugijalg

 • Working light LED

Töötuli

 • allasoidutoke

Allasõidutõke

 • jarelhaagise konks rockinger

Järelhaagise konks, rockinger

 • polditav veosilmus

Polditav veosilmus

 • haagis õhkpiduritega

Õhkpidurid

 • Haagise käsipidur

Vändaga käsipidur

 • Haagise Led tuled

LED küljetuled

Küsi pakkumist sellele haagisele

  PLATVORMHAAGIS

  Platvormhaagiste mudelivalikus pakume 6,5 – 9,8-meetriste laadimisalaga haagiseid. Alates 7,5 m laadimisplatvormist saab haagiseid tellida koos hüdrauliliste rullitugedega, mis vähendavad oluliselt koorma kinnitamisele kuluvat aega. Rullitugede hüdraulikal on ohutusklapid, mis ei lase toel alla kukkuda, kui õlisurve mingil põhjusel peaks kaduma. Lisaks võimaldab ohutusklappide kasutamine hüdrovoolikuid traktori külge ühendada ka siis, kui süsteem on surve all, ehk hüdrokülg on fikseeritud vahepealses asendis. Libisemise vähendamiseks on platvormhaagiste platvormid kaetud rihveldatud terasplaadiga, puuduvad kõrged äärised. Nii on võimalik kaupa laadida ka näiteks euroalustega haagisele. Sildade ehitus lubab paigaldada olenevalt mudelist 400-700 mm laiused rattad, et läbivus põldudel oleks võimalikult hea. Kaheteljelised haagised on saadaval kas balansiir- või vedrusildadega ja sellise ehitusega, kus koorma kaal jaguneb haagise ja veotiisli vahel. See omakorda kannab osa massi traktori tagaratastele ning tagab parema läbivuse ka pehmemal pinnasel. 19 t kandejõu ning pikendatud käiguga hüdrokülgedega haagis võimaldab transportida ka suurema diameetriga (1,3…1,8 m) põhurulle.

  Vaata lähemalt

  Leia edasimüüja

  • hcp-ringen