PT190 – viljaveohaagis

Pikkus (mm) (pöörava tiisliga)7669
Laius (mm)2470
Kõrgus (mm)2530
Sisemõõdud (mm)5980x2300x1310
Maht, ()-mahuluugiga (m3)18,1
Baas(id) (mm)4840+1310
Tühimass (kg)3700
Suurim lubatud kandevõime (kg)15000
Täismass (kg)18700
Lubatud koormus haakeseadmele (kg)3170
Telgede arv2
Lubatud teljekoormus (kg)7765
Rumm/telgB80x80, 8 polti
VedrustusBalansiir
Pööravad sillad-
Tagasilla lukustus-
Pidurid300x90; 2 või 4 pidurit
Kiirusepiirang (km/h)40
Hüdraulilise pidurisüsteemi töörõhk (bar)160
Hüdraulilise süsteemi töörõhk (bar)180-200
Kallutamiseks vajamineva õli maht (L)20
TõstesilinderNAT-6
Standard rattad550/45-22,5
Kallutusnurk52
Kasti põhja paksus (mm)4
Pildid on illustratiivsed

See sobib sulle kõige paremini, kui:

Sul on vähemalt 150hj traktor

Vilja, silo jm puistematerjali veoks

Portede eemaldamisel silo-, heinarullide veoks

1. Lisavarustusena ruloonitoed

Viljahaagisele on võimalik lisavarustusena paigaldada ruloonitoed. Nii saad ühest traktorihaagisest universaalse haagise: esiteks vilja vedamine, teiseks portede eemaldamisel platvormhaagis heina- ja silopallidele. Küsi lisa meie müügijuhilt, et teada saada, kui lihtne on viljaveohaagisest teha ruloonihaagis. Müügijuhi kontaktid leiad siit!

 • bale holders for grain trailer to use it as platform trailer

2. Garanteeritud kvaliteet – ISO 9001 sertifikaat

Tunnustus meie tööprotsessidele ja kindel garantii tootekvaliteedil. Palmse Metall OÜ on sertifitseeritud ISO 9001 ettevõte. Stabiilselt parem kvaliteet kindlustab igale kliendile tugeva ja vastupidava traktorihaagise, mis ei jäta põllumeest hätta. Samuti tagavad järjepidevad sertifitseeritud tööprotsessid Palmse traileri kalluritele suurema vastupidavuse. Kui soovid rohkem infot ISO 9001 sertifikaadi ja sertifitseerimisbüroo Bureau Veritase kohta, siis vaata siia. Kindel valik, eks?

3. Koostetäpsus tagab pikaealisuse – laserlõikus

Metalli lõigatakse kaasaegse Bystronic laserlõikuriga, mille abil suureneb tuntavalt traktorihaagiste koostetäpsus. See omakorda tagab stabiilsema kvaliteedi ja suurema vastupidavuse kalluritele. Pingutame selleks, et meie tootmisprotsessid oleksid kvaliteetsed. Nii täpne, et õhus on teravust tunda!

4. Veelgi tugevam – suur painutuspink

Meie soliidsete dimensioonidega metalli painutuspink on lähiriikide suurimate seas. See annab võimaluse painutada enamuse traktorihaagiste küljeprofiilidest ühes tükis, mis omakorda vähendab kalluritel keevisõmbluste arvu ja suurendab tugevust, vastupidavust ja tõstab omakorda kvaliteeti. Kasutame oma töös tunnustatud Soome tootja kvaliteetset Aliko presspinki. Nende kohta saab lähemalt lugeda siit. Tagame põllumehele ja teetöölisele kindla kvaliteetse toote.

5. usaldusväärne partner – 20 aastat kogemust

Mudeleid, sh viljaveohaagiste mudeleid, on aastaid testitud ja arendatud põllumeeste tagasiside põhjal, et suurendada kasutusmugavust ja tõsta vastupidavust. Kui soovid rohkem infot, saada hinnapäring või helista meie müügijuhile. Kontaktid leiad siit. Kui soovid nõuandeid, kuidas valida endale kõige paremini sobivat haagist, vaata meie blogist näpunäiteid.

 • Palmse quality tractor trailer.

Lisavarustus

 • vandaga-tugijalgIMG_4006 copy

Vändaga reguleeritav tugijalg

 • Hyd.tugijalg_1

Hüdrauliline tugijalg

 • PT190-viljahaagis-graintrailer-viljavaunu

Koormakate (tent)

 • Working light LED

Töötuli

 • jarelhaagise konks rockinger

Järelhaagise konks

 • polditav veosilmus

Polditav veosilmus

 • haagis õhkpiduritega

Õhkpidurid

 • Haagise käsipidur

Vändaga käsipidur

 • Haagise Led tuled

LED küljetuled

 • Viljahaagis ruloonihoidjatega. Bale holders for grain trailer.

Lisatud ruloonitoed ees ja taga, et muuta platvorm ruloonihaagiseks.

Küsi pakkumist sellele haagisele

  VILJAVEOHAAGIS

  Viljaveohaagiseid eristab tavalisest sama kandejõuga kallurhaagisest veokasti konstruktsioon. Viljaveohaagised on disainitud nii, et neid saab kasutada nii platvormina kui ka kahe erineva küljekõrgusega veokastina. Eemaldatavate portede tootmisel on kasutatud küll õhemat plekki, et portede vahetamine oleks võimalikult kerge, ent porteprofiil on disainitud piisavalt jäigaks puistematerjalide ning vilja veoks. Eemaldatavate ja kerge ehitusega portede tõttu ei sobi viljaveohaagis kivide ja kruusa vedamiseks. Nagu teisi Palmse Traileri toodetud haagiseid, iseloomustab ka viljaveohaagist stabiilne ja tugeva raamiga konstruktsioon, kõrge korrosioonikindlus ja viimistluskvaliteet ning nutikas disain. Kõigil viljaveohaagistel on viljaluuk standardvarustuses, lisavarustusena pakutakse koormakatet ja reguleeritavat tugijalga. Kasutusmugavust lisavad erinevate kõrgustega teisaldatavad ported. Samuti on viljaveohaagised tänu väiksemale tühimassile tavalisest parema manööverdamisvõimega. Ruloonitugede lisamisega on võimalik seda haagist ilma seinapaneelideta kasutada platvormhaagisena ja vedada heina-, silo-, põhupalle.

  Vaata lähemalt

  Leia edasimüüja

  • hcp-ringen