ML414-PS

Pikkus (mm) (pöörava tiisliga)5624
Laius (mm)2450-2550
Kõrgus (mm)2700
Sisemõõdud (mm)4000-4500
Maht, ()-mahuluugiga (m3)-
Maht kõrgendustega (m3), ()-mahuluugiga-
Baas(id) (mm)3555+1200
Tühimass (kg)3000
Suurim lubatud kandevõime (kg)14000
Täismass (kg)17000
Lubatud koormus haakeseadmele (kg)2680
Telgede arv2
Lubatud teljekoormus (kg)7160
Rumm/telg90x90, 8 bolt
VedrustusTandem parabool
Tagasilla lukustusStandardis
Pidurid300x135(314E); 4 pidurit
Kiirusepiirang (km/h)< 60(Airbr)
Hüdraulilise pidurisüsteemi töörõhk (bar)115
Hüdraulilise süsteemi töörõhk (bar)200
Kallutamiseks vajamineva õli maht (L)12,5
Standard rattad500/50R-17
Kallutusnurk48
Pildid on illustratiivsed

See sobib sulle kõige paremini, kui:

Sul on vähemalt 140hj traktor

Pinnase, ehitusprahi vms materjali veoks

1. Garanteeritud kvaliteet – ISO 9001 sertifikaat

Tunnustus meie tööprotsessidele ja kindel garantii tootekvaliteedil, sh meie toodetud konkslifthaagistel ehk nö multiliftidel. Palmse Metall OÜ on sertifitseeritud ISO 9001 ettevõte. Stabiilselt parem kvaliteet kindlustab igale kliendile tugeva ja vastupidava traktorihaagise, mis ei jäta põllumeest hätta. Samuti tagavad järjepidevad sertifitseeritud tööprotsessid Palmse Traileri kalluritele suurema vastupidavuse. Kui soovid rohkem infot ISO 9001 sertifikaadi ja sertifitseerimisbüroo Bureau Veritase kohta, siis vaata siia. Kindel valik, eks?

2. Koostetäpsus tagab pikaealisuse – laserlõikus

Metalli lõigatakse kaasaegse Bystronic laserlõikuriga, mille abil suureneb tuntavalt traktorihaagiste koostetäpsus. See omakorda tagab stabiilsema kvaliteedi ja suurema vastupidavuse kalluritele. Pingutame selleks, et meie tootmisprotsessid oleksid kvaliteetsed. Nii täpne, et õhus on teravust tunda!

3. Veelgi tugevam – suur painutuspink

Meie soliidsete dimensioonidega metalli painutuspink on lähiriikide suurimate seas. See annab võimaluse painutada enamuse traktorihaagiste küljeprofiilidest ühes tükis, mis omakorda vähendab kalluritel keevisõmbluste arvu ja suurendab tugevust, vastupidavust ja tõstab omakorda kvaliteeti. Kasutame oma töös tunnustatud Soome tootja kvaliteetset Aliko presspinki. Nende kohta saab lähemalt lugeda siit. Tagame põllumehele ja teetöölisele kindla kvaliteetse toote.

4. Suurem kasutusmugavus – lai valik tagaluuke

Valides õige luugi oma traktorihaagisele, suureneb tuntavalt ka kasutusmugavus. Nii saab kalluriga põllul või teedel töid tehes nautida kvaliteetse toote omadusi ja kõik saab kiiremini tehtud. Valida saad erineva funktsionaalsusega kvaliteetsete tagaluukide vahel vastavalt oma vajadustele. Kui soovid nõuandeid, kuidas valida endale kõige paremini sobivat haagist, vaata meie blogist näpunäiteid. Meie müügijuhi kontaktid leiad siit.

Lisavarustus

 • vandaga-tugijalgIMG_4006 copy

Vändaga reguleeritav tugijalg

 • Hyd.tugijalg_1

Hüdrauliline tugijalg

 • Working light LED

Töötuli

 • allasoidutoke

Allasõidutõke

 • jarelhaagise konks rockinger

Järelhaagise konks, rockinger

 • polditav veosilmus

Polditav veosilmus

 • haagise porilauad ees ja taga

Porilauad ees ja taga

 • haagis õhkpiduritega

Õhkpidurid

 • Haagise käsipidur

Vändaga käsipidur

 • Haagise Led tuled

LED küljetuled

Küsi pakkumist sellele haagisele

  KONTEINERHAAGIS

  Multilift konterinerhaagise süsteemist on enim kasu nende tööde juures, kus sama alusraamiga transporditakse erinevaid koormaid või kus vajatakse madalat laadimiskõrgust. Multilift haagiste kasutusvaldkond on piiramatu – ehitus, põllumajandus, metsandus, haljastus jne. Standardlahendusena on kõikidel haagistel hüdraulilised pidurid, kuid vastavalt kasutaja eelistusele on võimalik tellida haagis ka õhkpiduritega. Multilift raamile pakutakse erinevaid veokaste ja erinevate mahtudega platvormaluseid (võimalk transportida mida iganes, ka traktoreid). Alusraame pakutakse kandevõimega 14-15 tonni, veokaste pikkusega 4 kuni 6,3 meetrit.

  Multilift haagistel on tagumise silla hüdrauliline lukustussüsteem, mis fikseerib silla, muutes seeläbi kallutamise ning kastide peale- ja mahalaadimise stabiilsemaks. Lisaks oleme konstrueerinud muutuva nurgaga konteineri kinnituskonksu, mis võimaldab konteineri pealetõstmist sujuvamalt ja väiksema kallutusnurga juures, mis omakorda väldib koorma mahapudenemist konteineri pealelaadimise ajal. Hüdraulilise tagaluugiga kastide kasutamiseks on võimalik tellida Multilift haagise konksule hüdrauliline väljavõte.

  Vaata lähemalt

  Leia edasimüüja

  • hcp-ringen