PT5750 masinatreiler

Pikkus (mm) (pöörava tiisliga)9866
Laius (mm)2510
Kõrgus (mm) 935 / 2583
Sisemõõdud (mm)6004+1483/2460/2000
Maht, ()-mahuluugiga (m3)-
Maht kõrgendustega (m3), ()-mahuluugiga-
Baas(id) (mm)6001+1200
Tühimass (kg)3560
Suurim lubatud kandevõime (kg)16000
Täismass (kg)19560
Lubatud koormus haakeseadmele (kg)3080
Telgede arv2
Lubatud teljekoormus (kg)8240
Rumm/telg90x90, 8 polti
VedrustusTandem parabool
Pööravad sillad-
Tagasilla lukustus-
Pidurid300x90 (309E); 4 pidurit
Kiirusepiirang (km/h)40/ (60)
Hüdraulilise pidurisüsteemi töörõhk (bar)160
Hüdraulilise süsteemi töörõhk (bar)200
Kallutamiseks vajamineva õli maht (L)-
Tõstesilinder-
Standard rattad215/75-17,5
Kallutusnurk-
Kasti põhja paksus (mm)-
Kasti külje paksus (mm)-
Pildid on illustratiivsed

See sobib sulle kõige paremini, kui:

Sul on vähemalt 160hj traktor

Vead masinaid

Pallitoe lisamisel vead ka silo-, heinapalle, väetisekotte jms

1. lisavarustusena pallitugi

Kui soovid masinatreilerile täiendavaid funktsioone lisada, on kõige parem paigaldada haagise etteotsa pallitugi. Nii on haagist võimalik kasutada ka mitmel muul otstarbel kui ainult rasketehnika veoks. Sellega saab siis transportida näiteks heina- ja silopalle, samuti väetisekotte jms. Lisainfot küsi lahkesti meie müügijuhilt või kirjuta hinnapäringusse.

 • bale holder for machinery trailer

2. Garanteeritud kvaliteet – ISO 9001 sertifikaat

Tunnustus meie tööprotsessidele ja kindel garantii tootekvaliteedil. Palmse Metall OÜ on sertifitseeritud ISO 9001 ettevõte. Stabiilselt parem kvaliteet kindlustab igale kliendile tugeva ja vastupidava masinatreileri, mis ei jäta põllumeest hätta. Samuti tagavad järjepidevad sertifitseeritud tööprotsessid Palmse traileri kalluritele suurema vastupidavuse. Kui soovid rohkem infot ISO 9001 sertifikaadi ja sertifitseerimisbüroo Bureau Veritase kohta, siis vaata siia. Kindel valik, eks?

3. Koostetäpsus tagab pikaealisuse – laserlõikus

Metalli lõigatakse kaasaegse Bystronic laserlõikuriga, mille abil suureneb tuntavalt traktorihaagiste koostetäpsus. See omakorda tagab stabiilsema kvaliteedi ja suurema vastupidavuse kalluritele. Pingutame selleks, et meie tootmisprotsessid oleksid kvaliteetsed. Nii täpne, et õhus on teravust tunda!

4. Veelgi tugevam – suur painutuspink

Meie soliidsete dimensioonidega metalli painutuspink on lähiriikide suurimate seas. See annab võimaluse painutada enamuse traktorihaagiste küljeprofiilidest ühes tükis, mis omakorda vähendab kalluritel keevisõmbluste arvu ja suurendab tugevust, vastupidavust ja tõstab omakorda kvaliteeti. Kasutame oma töös tunnustatud Soome tootja kvaliteetset Aliko presspinki. Nende kohta saab lähemalt lugeda siit. Tagame põllumehele ja teetöölisele kindla kvaliteetse toote.

5. Usaldusväärne partner  – 20 aastat kogemust

Traktori haagiste mudeleid on aastaid testitud ja arendatud põllumeeste tagasiside põhjal, et suurendada haagise kasutusmugavust ja tõsta vastupidavust. Meie masinatreilerid on kõrgelt hinnatud ja seda kindlasti ka tänu pikaajalisele arendustööle. Kui soovid rohkem infot, saada hinnapäring või helista meie müügijuhile. Kontaktid leiad siit. Kui soovid nõuandeid, kuidas valida endale kõige paremini sobivat haagist, vaata meie blogist näpunäiteid.

Lisavarustus

 • bale holder for machinery trailer

Ruloonitugi / pallitugi haagise etteotsa

 • vandaga-tugijalgIMG_4006 copy

Vändaga reguleeritav tugijalg

 • Hyd.tugijalg_1

Hüdrauliline tugijalg

 • chain box

Kinnituskettide kast

 • Working light LED

Töötuli

 • polditav veosilmus

Polditav veosilmus

 • haagis õhkpiduritega

Õhkpidurid

 • Haagise käsipidur

Vändaga käsipidur

 • Haagise Led tuled

LED küljetuled

Küsi pakkumist sellele haagisele

  MASINATREILER

  Masinatreiler on kiiresti suure populaarsuse kogunud tootesegment Palmse Traileri mudelivalikus. Masinatreilerit kasutatakse peamiselt rasketehnika transpordiks ning valikus on 3 mudelit – 9 t kandejõuga ühe sillaga, 16 t kandejõuga kahe sillaga ning 23 t kandejõuga kolme sillaga haagis. Kahe- ja kolmeteljelised haagised paistavad silma rikkaliku standardvarustuse poolest – tagumised rambid töötavad hüdrauliliselt ning kõigilt sildadelt võib leida kiired, kuni 60-kilomeetrise tunnikiirusega liiklemist lubavad rehvid ja rummud. Haagiste platvormi kõrgus maast on alla ühe meetri ja kuna enamik metsamasinaid ning ekskavaatoreid pole kõrgemad kui kolm meetrit, saab nendega liigelda avalikel teedel ilma lisapiiranguteta. Lisavarustusena pakume masinatreileritele libisemistõkkeid, veoplatvormi laiendust ning metallist kinnituskettide kasti. Viimane on eriti sobilik külmades oludes, kuna ketid on rasked ja plastikust kastid võivad muutuda külmaga hapraks. Lisavarustuse hulgast leiab ka pallitoe, mida saab haab haagise etteotsa lisada. Nii saab seda kasutada ka heina- ja silopallide veoks.

  Vaata lähemalt

  Leia edasimüüja

  • hcp-ringen