PT5850 masinatreiler

Pikkus (mm) (pöörava tiisliga)10866
Laius (mm)2510
Kõrgus (mm) 935 / 2583
Sisemõõdud (mm)7004+1483/2460/2000
Maht, ()-mahuluugiga (m3)-
Maht kõrgendustega (m3), ()-mahuluugiga-
Baas(id) (mm)5601+1200+1200
Tühimass (kg)4422
Suurim lubatud kandevõime (kg)23000
Täismass (kg)27422
Lubatud koormus haakeseadmele (kg)3500
Telgede arv3
Lubatud teljekoormus (kg)7974
Rumm/telg90x90, 8 polti
VedrustusTridem parabool
Pööravad sillad-
Tagasilla lukustus-
Pidurid300x90 (309E); 6 pidurit
Kiirusepiirang (km/h)40/ (60)
Hüdraulilise pidurisüsteemi töörõhk (bar)160
Hüdraulilise süsteemi töörõhk (bar)200
Kallutamiseks vajamineva õli maht (L)-
Tõstesilinder-
Standard rattad215/75-17,5
Kallutusnurk-
Kasti põhja paksus (mm)-
Kasti külje paksus (mm)-
Pildid on illustratiivsed

See sobib sulle kõige paremini, kui:

Sul on vähemalt 230hj traktor

Vead masinaid

Lisavarustusena esimese ruloonitoe lisamisel vead heina-silopalle vms

1. lisavarustusena pallitugi

Kui soovid masinatreilerile täiendavaid funktsioone lisada, on kõige parem paigaldada haagise etteotsa pallitugi. Nii on haagist võimalik kasutada ka mitmel muul otstarbel kui ainult rasketehnika veoks. Sellega saab siis transportida näiteks heina- ja silopalle, samuti väetisekotte jms. Lisainfot küsi lahkesti meie müügijuhilt või kirjuta hinnapäringusse.

 • bale holder for machinery trailer

2. Usaldusväärne partner  – 20 aastat kogemust

Mudeleid on aastaid testitud ja arendatud tagasiside põhjal, et suurendada masinatreileri kasutusmugavust ja tõsta vastupidavust. Kui soovid rohkem infot rasketehnikat vedavate haagiste kohta, saada hinnapäring või helista meie müügijuhile. Kontaktid leiad siit. Kui soovid nõuandeid, kuidas valida endale kõige paremini sobivat haagist, vaata meie blogist näpunäiteid.

3. Garanteeritud kvaliteet – ISO 9001 sertifikaat

Tunnustus meie tööprotsessidele ja kindel garantii tootekvaliteedil. Palmse Metall OÜ on sertifitseeritud ISO 9001 ettevõte. Stabiilselt parem kvaliteet kindlustab igale kliendile tugeva ja vastupidava traktorihaagise, mis ei jäta põllumeest hätta. Samuti tagavad järjepidevad sertifitseeritud tööprotsessid Palmse traileri kalluritele suurema vastupidavuse. Kui soovid rohkem infot ISO 9001 sertifikaadi ja sertifitseerimisbüroo Bureau Veritase kohta, siis vaata siia. Kindel valik, eks?

4. Koostetäpsus tagab pikaealisuse – laserlõikus

Metalli lõigatakse kaasaegse Bystronic laserlõikuriga, mille abil suureneb tuntavalt traktorihaagiste koostetäpsus. See omakorda tagab stabiilsema kvaliteedi ja suurema vastupidavuse kalluritele. Pingutame selleks, et meie tootmisprotsessid oleksid kvaliteetsed. Nii täpne, et õhus on teravust tunda!

5. Veelgi tugevam – suur painutuspink

Meie soliidsete dimensioonidega metalli painutuspink on lähiriikide suurimate seas. See annab võimaluse painutada enamuse traktorihaagiste küljeprofiilidest ühes tükis, mis omakorda vähendab kalluritel keevisõmbluste arvu ja suurendab tugevust, vastupidavust ja tõstab omakorda kvaliteeti. Kasutame oma töös tunnustatud Soome tootja kvaliteetset Aliko presspinki. Nende kohta saab lähemalt lugeda siit. T

6. Veelgi tugevam – robotkeevitus

Mitmed detailid masinaveo haagisel valmivad robotkeevituse abil. See tagab ühtlase kindla kvaliteedi ja suurema vastupidavuse, mis on väga olulised omadused raskeid koormaid vedavatel traktorihaagistel. Meil on tootmises kasutusel kolm robotit, äge, eks!

Lisavarustus

 • bale holder for machinery trailer

Esimene pallitugi / ruloonitugi

 • vandaga-tugijalgIMG_4006 copy

Vändaga reguleeritav tugijalg

 • Hyd.tugijalg_1

Hüdrauliline tugijalg

 • Extension for machinery trailer

Veoplatvormi laiendus

 • chain box

Kinnituskettide kast

 • Working light LED

Töötuli

 • polditav veosilmus

Polditav veosilmus

 • haagis õhkpiduritega

Õhkpidurid

 • Haagise käsipidur

Vändaga käsipidur

 • Haagise Led tuled

LED küljetuled

Küsi pakkumist sellele haagisele

  MASINATREILER

  Masinatreiler on kiiresti suure populaarsuse kogunud tootesegment Palmse Traileri mudelivalikus. Masinatreilerit kasutatakse peamiselt rasketehnika transpordiks ning valikus on 3 mudelit – 9 t kandejõuga ühe sillaga, 16 t kandejõuga kahe sillaga ning 23 t kandejõuga kolme sillaga haagis. Kahe- ja kolmeteljelised haagised paistavad silma rikkaliku standardvarustuse poolest – tagumised rambid töötavad hüdrauliliselt ning kõigilt sildadelt võib leida kiired, kuni 60-kilomeetrise tunnikiirusega liiklemist lubavad rehvid ja rummud. Haagiste platvormi kõrgus maast on alla ühe meetri ja kuna enamik metsamasinaid ning ekskavaatoreid pole kõrgemad kui kolm meetrit, saab nendega liigelda avalikel teedel ilma lisapiiranguteta. Lisavarustusena pakume masinatreileritele libisemistõkkeid, veoplatvormi laiendust ning metallist kinnituskettide kasti. Viimane on eriti sobilik külmades oludes, kuna ketid on rasked ja plastikust kastid võivad muutuda külmaga hapraks. Lisavarustuse hulgast leiab ka pallitoe, mida saab haab haagise etteotsa lisada. Nii saab seda kasutada ka heina- ja silopallide veoks.

  Vaata lähemalt

  Leia edasimüüja

  • hcp-ringen